Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Zákaznická kvalita do automobilového průmyslu

referenční číslo: 10520 | aktuálnost: 13. 10. 2016

Máte SŠ nebo VŠ technického směru a hledáte práci v kvalitě? Domluvíte se německým jazykem? Znáte nástroje kvality?
Neváhejte nám zaslat životopis
Mezinárodní výrobce komponentů do automobilového průmyslu, hledá kolegu na pozici:

ZÁKAZNICKÁ KVALITA do AUTOMOBILOVÉHO PRŮMYSLU (40-50.000,- Kč)

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky, vyjasnění požadavků
  • Spolupráce na auditech a odstranění nedostatků
  • Spolupráce na analýzách reklamovaných dílů
  • Pracovní cesty do výrobních závodů
  • Komunikace napříč všemi odděleními

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ v technickém oboru
  • NJ na pokročilé úrovni
  • Znalost 8D reportů a jiných nástrojů kvality
  • Dobré organizační a řídící schopnosti
  • Ochota cestovat, technické myšlení

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, 13. Plat
  • Zaměstnanecké výhody
  • Závodní stravování v areálu společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: 50km východně od Prahy

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha