Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o.

Technici dispečeři strojírenské výroby

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11144980774 | aktuálnost: 22. 7. 2016

Popis činnosti: dispečerské řízení obrobny, operativní zajišťování dodávek materiálu z meziskladu, zpracování požadadavků technologické kooperace, spolupráce při výrobě prototypů, třídění výrobní dokumentace, odstraňování závad z reklamací výroby, zpracování soupisů scházejícího nakup. materiálu pro operativní plán měsíce. Odborné dovednosti a znalosti: orientace ve strojíren. normách a techn. kreslení, základy technologií ve stroj. výrobě, druhů strojů, zařízení materiálů, systémy standarty jakosti a kvality.
Schonost operat. rozhodování, organizování a plánování práce, jednání s lidmi. Vazačský průkaz, jeřáb. průkaz sk. 0, řidič MV možno získat ve fy po nástupu. Možno i pro absolventy s vyučením a maturitou.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 17 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail