Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

TEPLOTECHNA DIS s.r.o.

Tesaři a stavební truhláři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10468160752 | aktuálnost: 7. 12. 2016

Místo výkonu práce: Litovelská 26, Olomouc.

Požadovaná kvalifikace:
- vyučen v oboru
- praxe min. 3 roky
- spolehlivost a zručnost
- řidičský průkaz skupiny B
- orientovat se ve stavebních výkresech

Náplň práce:
- práce na vyzdívkách průmyslových pecí, cementářských linek atd.
- výroba dřevěného bednění a jeho instalace (šalování)
- výroba ramenátů pro klenby
- pomocné práce na stavbě při vyzdívání- míchání žárobetonu atd.

Nabízíme:
- zázemí úspěšné a zavedené firmy na trhu
- dobré platové podmínky odpovídající kvalifikaci (22.000 - 28.000,- Kč)
- týden dovolené nad rámec ZP
- práce montážního typu po ČR a zahraničí
- termín nástupu dle dohody

První kontakt možný POUZE mailem nebo telefonicky.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 22 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

TEPLOTECHNA DIS s.r.o., Ing. Vladimír Janisch, janisch@teplotechnadis.cz, +420 602 752 449