Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Referent/ka zákaznického servisu - Praha, + - 30 000 Kč

referenční číslo: AF7BE8F5 | aktuálnost: 25. 9. 2016

Pro našeho významného klienta, stabilní nadnárodní společnost působící na trhu ČR, který je předním dodavatelem obalových materiálů a řešení, materiálů a technologií pro výrobu reklamy a materiálů pro polygrafii, hledáme pro pracoviště na Praze 10 vhodné kandidáty/ky na pozici Referent/ka zákaznického servisu.

Náplň práce:
- telefonický kontakt se zákazníky (pasivní linka - příjem objednávek)
- příjem a řešení objednávek dle potřeb zákazníků
- kompletní zpracování daných obchodních případů, včetně reklamací a pohledávek
- práce s distribučním systémem společnosti
- komunikace s ostatními odd. společnosti (logistika, nákup, finance, marketing, IT apod.)

Pracovní pozice organizačně spadá do odd. zákaznického servisu, podřízeného manažerovi zákaznického servisu.

Během prvního měsíce zaškolování dochází k seznámení s procesy a systémy práce v zákaznickém servise, seznámení se s klíčovými zákazníky, kandidáti absolvují produktová školení s cílem osvojení znalostí produktů a služeb.

Požadujeme:
- SŠ vzdělání - ekonomické, obchodní apod.
- praxi v polygrafii, papírenství, obalových materiálech velkou výhodou, ne podmínkou
- praxi z reklamních agentur, grafických studií, např. na pozici produkční - výhodou, ne podmínkou
- praxe ze zákaznického servisu, call centra apod. - výhodou, ne podmínkou
- znalost práce v SAPu - výhodou, ne podmínkou
- praxe z call centra - výhodou
- dobrou znalost práce na PC - MS Word, Excel
- aktivitu, výraznou komunikativnost, příjemné vystupování
- nástup možný, dle dohody, IHNED

Nabízíme:
- možnost pracovat v prostředí úspěšné nadnárodní společnosti na Praze 10
- plný pracovní úvazek, pracovní poměr na dobu neurčitou
- samostatnou práci v přátelském pracovním týmu
- velmi zajímavé platové ohodnocení - (základní mzdy+ bonusy) - + - 30 000 Kč
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu, penzijní připojištění, odborná školení apod.)

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Mzda: 30 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha 10

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa, Grafika, Marketing, reklama, public relations, Média, polygrafie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha