Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11439410791 | aktuálnost: 16. 9. 2016

Pro našeho významného klienta, který se zabývá projektováním, návrhy a výrobou elektrických strojů, hledáme vhodné uchazeče na pozici Lakýrník.

Hlavní náplň práce:
Lakování strojů a drobných dílců základovou a vrchní barvou.

Náplň práce:
Lakování strojů
Ruční nátěr drobných dílců
Pravidelná údržba lakovací kabiny
Spolupráce s dělníky montáže
Maskování strojů a dílců před nátěrem
Používání manipulační techniky
Plnění úkolů v rámci nastavených cíl
Další činnosti dle pokynu nadřízeného
Udržování pořádku na pracovišti
Dodržování pravidel BOZP a PO
Dodržování řídících dokumentů,platných předpisů a postupů
Další činnosti dle pokynů nadřízeného
Dodržování pravidel BOZP a PO, dle platné legislativy
Dodržování QMS a EMS řídích dokumentů, platných předpisů a postupů

Provoz: dvousměnný až třísměnný provoz

Požadavky:
Vzdělání: min. SOU (vyučení v oboru není podmínkou)
Praxe: min. 3 roky praxe v lakování
Orientace v technické dokumentaci
Samostatnost,zodpovědnost,pečlivost,týmová práce

Nabízíme:
Zázemí firmy s dlouholetou tradicí
Odpovídající mzdové ohodnocení
Roční odměny podle hospodářských výsledků
Vánoční odměny
Odměny za životní a pracovní jubilea
5 týdnů dovolené
Závodní stravování za zvýhodněnou cenu
Příspěvek na životní pojištění
Bezúročné půjčky
Zavedený systém vzdělávání

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha