Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Zámek Dolní Životice, příspěvková organizace

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11062170710 | aktuálnost: 23. 7. 2016

SŠ s maturitou nebo střední vzdělání s výučním listem v oboru, odborná praxe min. 1 rok, znalost technologie vaření, receptur, zkušenost se sestavováním jídelníčků, znalost skladování potravin, práce v systému HACCP, zdravotní způsobilost, občanská a trestní bezúhonnost.
Mzda 12 000 - 15 800 Kč, osobní ohodnocení po 3 měsících, práce ve směnách včetně víkendů, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, pracoviště Dolní Životice, nástup dle dohody. KO: Mgr. Marie Černocká, tel. č. 605 222 586.
Přihláška musí obsahovat: přesné označení výběrového řízení, jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, místo trvalého pobytu, kontaktní adresu pokud není shodná, státní příslušnost, telefonické a e-mailové spojení, datum a podpis.
K přihlášce uchazeč/ka připojí: profesní životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, kopii výpisu z rejstříku trestu (lze nahradit čestným prohlášením a doložit až dodatečně), kopii zdravotního průkazu.
Písemnou přihlášku s výše uvedenými materiály zašlete poštou nebo odevzdejte osobně na adrese: Zámek Dolní Životice, příspěvková organizace, Zámecká 1, 747 56. Na obálku uveďte "Neotvírat, výběrové řízení č. 11/2016".Termín ukončení příjmu přihlášek: 31.8. 2016
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 12 000 - 15 800 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail