Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Obecně prospěšná společnost DLAŇ ŽIVOTU

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11163760750 | aktuálnost: 27. 7. 2016

Místo výkonu práce: Hamry 107, Hlinsko v Čechách 1
Náplň práce: sociální práce s klientkami azylového domu, týmová práce, více na www.dlanzivotu.cz
Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. § 116 (zpravidla akreditovaný kvalif. kurz), loajalitu se zásadami poskytované sociální služby, schopnost motivovat a aktivizovat klientky v souladu se zásadami poskytované služby, schopnost týmové spolupráce, ochotu vzdělávat se, schopnost řešit mezilidské konflikty, samostatnost, trestní a morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost. Zkušenosti s prací v sociální oblasti - výhodou
Zaměstnanecké výhody: zajímavou, náročnou a smysluplnou práci v malém kolektivu,
prostor pro tvůrčí práci a profesní růst.
Strukturovaný životopis a motivační dopis (dopis v délce max. 1000 znaků bez mezer), zasílejte do 5. 8. 2016 e-mailem. Do předmětu e-mailu uveďte heslo VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ.
Výběrové řízení se uskuteční 9. 8. 2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 13 000 - 13 500 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha