Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Město HODONÍN

Ostatní řídící pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11167460718 | aktuálnost: 27. 7. 2016

Pracoviště: Národní třída 373/25, 695 01 Hodonín. Řídí a organizuje činnosti oddělení, zajištění odborné agendy na úseku registru vozidel, řidičů a autoškol, posuzování a ověřování odborné způsobilosti k řízení silničních motorových vozidel. Stavenky v hodnotě 75 Kč za každý odpr. den, 25 dní řádné dovolené/rok, sociální fond 7 000,- Kč/rok, 3dny placeného volna navíc, možnost využití zvýh. tarifů mobilního operátora, nepeněžité dary při pracovních a životních výročích, narození dítěte apod. Životopisy zasílat na mail: bohunska.radana@muhodonin.cz. Datum výběrového řízení bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 16 440 - 24 750 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail