Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

HIPOS s.r.o

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11177190788 | aktuálnost: 30. 7. 2016

Náplň práce
• monitoring situace na trhu
• vyhledávání a navazování obchodních vztahů s novými klienty ve svěřeném regionu
• udržování obchodních vztahů se stávajícími klienty
• vedení seznamu zákazníků – pravidelný reporting
• zajišťování průzkumu střech a pořizování podkladů pro zpracování cenových nabídek
• zodpovědnost za reprezentaci firmy a rozvoj ve svěřeném regionu

Požadavky
• praxe výhodou
• řidičský průkaz sk. B výhodou
• kultivovaný vzhled a projev
• organizační schopnosti, aktivní přístup
• schopnost sebeřízení
• odolnost vůči stresu, flexibilita a ochota cestovat
• ochota učit se novým věcem
• spolehlivost, samostatnost, zaměření na výsledek

Nabízíme
• kompletní odborné zaškolení
• možnost vlastní seberealizace
• prostor pro vlastní inovace a nápady
• zavedený region s aktivními zákazníky
• motivující platové ohodnocení (pevný základ + odměny)
- 6. měsíců zaškolení - 15000Kč + odměny
- po období zaškolení - 20000 Kč + odměny

Životopisy zasílejte spolu s motivačním dopisem, prohlášení o trestní bezúhonnosti, na hipos@hipos.cz, tel. 604 112 122. Termín pro zaslání životopisů do 7.8.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha