Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Personal Consult s.r.o.

Projekt manažer - Automotive (P3363)

referenční číslo: AF1D2D3E | aktuálnost: 9. 7. 2016

Řídit svěřené projekty nových výrob, vést a sestavovat příslušné projektové týmy, odpovídat za dodržování schváleného harmonogramu a kontinuity jednotlivých úkonů, efektivně plánovat finanční zdroje pro nové projekty, dokumentovat, vyhodnocovat a prezentovat průběh projektů, pružně reagovat na vzniklé situace, rychle se rozhodovat a činit příslušná opatření

Požadujeme:

M/Ž, SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském oboru, aktivní znalost AJ, znalost NJ je výhodou, zkušenosti s řízením projektů (nové výroby, převody výrob, atd.), orientaci v oblasti automobilového průmyslu, manažerské schopnosti, schopnost nadhledu, vize, samostatnost, vysokou míru odpovědnosti, komunikační schopnosti, schopnost tvořit, vést lidi, koordinovat činnosti, výrazné organizační schopnosti, aktivitu, iniciativu, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, pokročilou znalost práce na PC, schopnost pracovat v MS Project vítána, Řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat, touhu na sobě pracovat.

Nabízíme:

Příležitost naplnit své profesní ambice, tvořit, příležitost uplatnění kreativních metod a přístupů, spolupracující tým kolegů, adekvátní platové ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na penzijní fond nebo životní pojištění a další benefity.

Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou okolí do 30km

Region: kraj Vysočina

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Specializace: project manager

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail