Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Fanda do AUT

referenční číslo: 12212 | aktuálnost: 18. 11. 2016

Jste fanda do aut a máte vystudovaný obor elektro? Chcete pracovat pro úspěšnou společnost, která Vaši práci ocení? Rád komunikujete a máte smysl pro zodpovědnost?

Pak hledáme právě Vás

Společnost zabývající se projekty v oblasti automotive, hledá kandidáta, který bude:

FANDA do AUT (od 27.000,- Kč)

Náplň práce

  • Koordinace projektů
  • Styk s dodavateli
  • Spolupráce s partnery
  • Reportování pro vedení
  • Zodpovědnost za správné provedení a kvalitu produktu

Požadujeme:

  • SŠ, VOŠ, VŠ vzdělání elektronického směru
  • Anglický nebo německý jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Nadšení a znalost auto-elektroniky
  • Umění koordinovat činnosti a komunikovat

Nabízíme:

  • Dovolená pět týdnů
  • Odborný i osobnostní růst
  • Nové moderní pracoviště
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zázemí společnosti, která si váží svých zaměstnanců
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav

Mzda: 27 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha