Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Zámek Dolní Životice, příspěvková organizace

Hlavní účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11789980722 | aktuálnost: 30. 11. 2016

SŠ/Vyšší odborné vzdělání v oboru, výborná uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Excel, Word, Internet), výborná znalost zákonných norem týkajících se příspěvkových organizací (zák. o účetnictví včetně příslušných prováděcích předpisů, zák. o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, zák. o finanční kontrole), účtování v Pomocném analytickém přehledu (PAP), občanská a trestní bezúhonost.
Výhodou: odborná praxe 3 roky, znalost účetního softwaru Gordic, Vema, praxe s účtováním projektů, praxe v příspěvkové organizaci sociálního zaměření.
Znalost komplexního vedení podvojného účetnictví, kontrola vedení účetnictví v souladu s obecně závaznými právními předpisy, vyplňování formulářů a hlášení pro státní orgány, sestavení účetní závěrky, výpočty odpisů a některých daní, tvorba vnitřních účetních předpisů účetní jednotky v souladu s obecně závaznými právními předpisy, organizace a kontrola platebního styku prostřednictvím bankovních ústavů, poskytování metodické pomoci v oblasti účetnictví v rámci účetní jednotky.
Mzda 13 920 - 20 960 Kč, osobní ohodnocení, FKSP, mob. telefon, příspěvek na stravování, pružná prac. doba, prac. poměr na 1 rok s možnosti prodloužení, pracoviště Dolní Životice, nástup dle dohody.KO: Ing. Plebanová Stanislava, tel.: 558 877 824.
Přihláška musí obsahovat: přesné označení výběrového řízení, jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, místo trvalého pobytu, kontaktní adresu pokud není shodná, státní příslušnost, telefonické a e-mailové spojení, datum a podpis. K přihlášce uchazeč/ka připojí:
profesní životopis včetně údajů o odborných znalostech, dovednostech, získaných oprávněních a certifikátech, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, ověřenou kopii výpisu z rejstříku trestu (lze nahradit čestným prohlášením a doložit až dodatečně).
Písemnou přihlášku s výše uvedenými materiály zasílejte poštou nebo odevzdejte osobně na adrese: Zámek Dolní Životice, příspěvková organizace, Zámecká 1, 747 56. Na obálku uveďte "Neotvírat, výběrové řízení č. 18/2016". Termín ukončení příjmu přihlášek: 12.12.2016 do 14:00 hodin.
Harmonogram výběru uchazeče:
1. kolo - dne 13. 12. 2016 - hodnocení písemných nabídek
2. kolo - dne 14. 12. 2016 - osobní pohovory s vybranými uchazeči
Nástup do zaměstnání - možný ihned, dle dohody.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 13 920 - 20 960 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail