Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Team Leader | Business Services

(referenční číslo: 20-12-218119/JD)

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Team Leader do divize Business Services v Praze.

Baví Vás být úspěšní a ovlivňovat výsledky své práce a ostatních členů v týmu? Zajímá Vás, co se děje na pracovním trhu a v oblasti HR? Máte zkušenosti v rámci HR a vedení lidí / či byste rádi na takové pozici pracovali a současný zaměstnavatel Vám takovou příležitost neumožnil? Máte zájem pracovat pro nejúspěšnější personální agenturu v České republice a podílet se na práci v rozvíjející se divizi Business Services?

Pojďte pracovat s těmi nejlepšími Jsme jednička na trhu v oblasti náboru kandidátů a právě rozšiřujeme náš tým a proto hledáme nového šikovného kolegu/kolegyni na pozici Team Leadera v rámci divize Business Services.
Grafton je předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě s 30 pobočkami v 6 zemích.

V současné době hledáme týmového hráče, který má zájem posílit stávající oddělení Business Services, rád navazuje vztahy, má zodpovědný přístup, ocenil by možnost spolupráce s klienty z mezinárodního prostředí a zároveň uvítá práci v rámci zábavného a přátelského kolektivu.

Mimo jiné bude náplň práce obsahovat:

  • Preselekci životopisů a následné vedení pohovorů s uchazeči (českými i ze zahraničí)
  • Inzerci pracovních pozic (sestavování inzerátů, následná inzerce na webové portály)
  • Zodpovědnost a zajištění komplexního náboru zaměstnanců pro naše klienty (koordinační činnost mezi uchazeči o zaměstnání a zaměstnavateli)
  • Příležitostná obchodní jednání s klienty, návrh optimálních řešení, rozvoj obchodních vztahů a navazování úzkých profesních vztahů
  • Monitorování situace na trhu práce
  • Spolupráci s univerzitami a jazykovými instituty
  • Možnost participovat podle zkušeností a zaměření na různorodých projektech
  • Účast na zajímavých konferencích, setkání s novými investory a mnoho dalších aktivit
  • Sledování nových trendůChtěli byste se dozvědět víc? Pokud jste člověk, kterého hledáme a zároveň by Vás zajímalo více informací k náplni práce, napište nám něco o sobě. Těšíme se na zaslané životopisy všech, kteří by rádi rozšířili a posílili náš tým

Pro více informací se můžete podívat na naše webové stránky: http:www.grafton.cz/o-nas/

Požadujeme:

Hledáme člověka, který umí jedna s lidmi, má zkušenosti s náborovými technikami a má motivaci rozvíjet současný tým.

Naši klienti jsou z mezinárodního prostředí, kteří rozšiřují své aktivity v rámci Prahy a my jsme pro ně spolehlivým partnerem při náboru a projektových aktivitách. Z důvodu rozšiřování našich aktivit jsme se rozhodli i posilnit tým o další členy.

Jaký by měl být ideální profil kandidáta?

  • Znalost anglického jazyka na plynné úrovni pro denní využití
  • VŠ vzdělání
  • Relevantní praxi v oblasti náboru, poradenství, HR či byznysu je velkou (zkušenosti z personální agentury jsou vítány)
  • Projektově zaměřenou osobnost schopnou pracovat samostatně
  • Proaktivní přístup a obchodní myšlení
  • Energická a pozitivní osobnost s vystupováním na profesní úrovni
  • Člověk se systematickým myšlením a chutí rozvíjet svůj potenciál
  • Schopnost učit se nové věci a zájem o svůj další odborný růst a budování dlouhodobých profesních vztahů
  • Zkušenosti na obdobné pozici jsou vítány, ne však podmínkou v případě že má člověk již rozsáhlejší zkušenosti v rámci práce v personální agentuře

Práce u nás Vás bude bavit, pokud:
  • Baví Vás podporovat kolegy v týmu, rozvíjet jejich potenciál a zároveň přispívat ke spokojenosti našich klientů
  • Máte rádi přátelskou a uvolněnou atmosféru
  • Rádi navazujte dlouhodobé vztahy, jak s kolegy, tak i klienty/partnery
  • Rádi využíváte cizí jazyk/y na denní bázi
  • Máte rádi mezinárodní prostředí
  • Nevadí Vám práce v dynamické společnosti
  • Jste ambiciózní, rádi dosahujete cílů a rádi byste se naučili něco nového
  • Jste kreativní - rádi vymýšlíte nové postupy a přicházíte s novými nápady

A v neposlední řadě - Budete mít pod sebou podřízené, takže asertivita a schopnost motivovat kolegy je nezbytností!

Nabízíme:

Benefity:
A co Vám nabídneme my?

  • Atraktivní finanční ohodnocení (férové ohodnocení fix + bonusy, kde horní limit není neomezen)
  • Široká škála zaměstnaneckých benefitů (6 dnů placeného volna, další placené volno při splnění stanoveného cíle, příspěvek na volný čas, jazyková výuka, mobil pro soukromé účely, dárek k narozeninám, volnočasové poukázky, stravenky a další jiné)
  • Zodpovědná a různorodá práce v zavedené nadnárodně působící personální agentuře, jedničky na trhu
  • Příjemné, kooperativní a přátelské prostředí stabilní společnosti s dobrým jménem na trhu
  • Pomoc s odborným zaškolením, dlouhodobé vzdělávání a podpora osobního rozvoje (častá průběžná školení a zvyšování kvalifikace)
  • Zajímavá práce s možností odborného růstu a kariérního postupu
  • Firemní teambuildingy
  • Podílení se na zajímavých mezinárodních projektech
  • Práce v centru Prahy
  • Možnost využít na denní bázi znalost cizích jazyků

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Hl. m. Praha
Obor: Personalistika, HR
Typ nabídky: Zaměstnání