Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.5000 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Pokladní - až 105 Kč/hod.

referenční číslo: 7153 | aktuálnost: 6. 12. 2016

Pro našeho významného a dlouhodobého klienta se sítí hypermarketů a supermarketů po celé Plzni hledáme šikovné brigádníky pro práci na pokladně. Díky možnosti volit si směny podle Vašich časových možností je brigáda vhodná pro různé typy uchazečů - studenty, maminky na MD, důchodce nebo jako přivýdělek k Vašemu povolání. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky
- práce s hotovostní/bezhotovostní platbou
- úklid oddělení
- manipulace se zbožím

Požadujeme:

- věk min. 18 let
- platný potravinářský průkaz
- trestní bezúhonnost
- ochotu učit se novým věcem
- úsměv na tváři

Nabízíme:

- mzdu 90 Kč/hod. (v prosinci vánoční prémie 15 Kč/hod.)
- dlouhodobou brigádu na dohodu o pracovní činnosti
- pravidelný výplatní termín
- možnost volby směn (ranní/odpolední)
- příjemný pracovní kolektiv

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Personalista: personální konzultantka, Telefon: 731 171 476, E-mail: plzen@indexnoslus.cz