Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CENTROPOL ENERGY, a.s.

Operátoři telefonních panelů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10931710754 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Místo výkonu práce: Chrudim
Pracovní poměr lze uzavřit i na DPP nebo DPČ. Rovněž i na zkrácený prac. poměr.
Náplň práce: telefonická a přímá (schůzka) komunikace se zákazníky naší společnosti, nabídka produktů novým zákazníkům nebo stávajícím, příprava dokumentace pro zákazníky, vyřizování dotazů a požadavků zákazníků, spolupráce s dalšími útvary společnosti, účast při tvorbě procesů a postupů, práce v interních systémech.
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B. Praxi z oboru prodeje D2D (elektřina/plyn ), telemarketing a vlastní automobil - výhodou, nikoli podmínkou.
Zaměstnanecké výhody: stálý měsíční příjem + motivační osobní ohodnocení + kvartální prémie, nadstandardní provize, služební automobil + neomezené volání, zaměstnanecké benefity, zázemí silné a stabilní společnosti, moderní pracovní prostředí, přátelskou atmosféru na pracovišti a férové jednání, možnost seberealizace a zdokonalení komunikačních a prodejních dovedností, prostor pro kariérní růst a vytvoření vlastního prodejního týmu.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v době od 8,30-18hod., na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 10 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail