Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Administrativní pracovník s maďarským jazykem

referenční číslo: 6055 | aktuálnost: 20. 11. 2016

Rádi byste pracovali pro nadnárodní společnost, která Vám poskytne zázemí a stabilitu? Máte zkušenosti s administrativní prací a domluvíte se maďarsky?

V tom případě se těším na Váš životopis

Celosvětově úspěšná společnost, která má široké pole působení, hledá do svého účetního týmu kandidáta na pozici:

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK s MAĎARSKÝM JAZYKEM

Náplň práce

  • zpracování objednávek a faktur pro maďarsky mluvící pobočku společnosti
  • zadávání příkazů k platbám
  • podílení se na měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrkách
  • zpracování vnitropodnikových administrativních činností
  • komunikace se zákazníky v maďarském jazyce
  • reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v administrativě
  • plynulou znalost maďarského jazyka, angličtina výhodou
  • znalost MS Excel, SAP - výhodou
  • spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu, týmového ducha

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové podmínky
  • bonusový systém, cafeterie
  • možnost profesního růstu v rámci společnosti po celém světě
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 20 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha