Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Recruiter - zajímavé projekty přímo v Plzni

referenční číslo: 12661 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Zajímá Tě oblast personalistiky a láká Tě hledat nové zaměstnance pro významné firmy v Plzeňském kraji? Jsi komunikativní a pečlivá/ý a chceš pracovat v dynamickém prostředí a dále se rozvíjet?

Neváhej a pošli svoje CV

RECRUITER - zajímavé projekty přímo v Plzni

Náplň práce

  • Vyhledávání kandidátů (především THP, střední a vyšší management)
  • Práce s databázemi a sociálními sítěmi
  • Screening a zpracování životopisů
  • Vedení pohovorů s kandidáty
  • Tvorba a správa inzerátů
  • Účast na pohovorech ve firmách
  • Administrativní činnost

Požadujeme:

  • Zkušenosti s personalistikou, náborem nebo z technické oblasti ideálně výrobních společností
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (případně německý)
  • Dobrou znalost práce na PC
  • Silné komunikační schopnosti
  • Flexibilitu a odolnost vůči stresu
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivního řidiče

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • Motivační soutěže a možnosti profesního růstu
  • Práci v přátelském kolektivu v centru Plzně
  • Benefity (sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
  • Místo výkonu práce: Plzeň (Avalon centrum)

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha