Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Developer automatizovaných testů

referenční číslo: 5419 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zkušenosti s tvorbou automatizovaných testů a rádi byste své zkušenosti využili při zajímavém projetu? Máte zkušenost s prací s Linux a s jazyky Python či Ruby?
Pokud ano, pak je tato pozice určena právě Vám
DEVELOPER AUTOMATIZOVANÝCH TESTŮ

Náplň práce

  • Tvorba automatizovaných testů
  • Testování softwarových aplikací
  • Návrh a provádění rozmanitých testovacích strategií
  • Komunikace v rámci mezinárodního vývojového týmu
  • Podílení se na tvorbě technické dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti IT
  • Alespoň 2 roky zkušeností s tvorbu automatizovaných testů
  • Pokročilá znalost nástrojů pro automatizované testování (Selenium aj.)
  • Znalost operačního systému Linux
  • Zkušenost jazyků Python, Ruby
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Zajímavou a pestrou práci v oblasti IT
  • Zázemí úspěšné a dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
  • Nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Místo práce: Brno

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha