Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Státní pozemkový úřad

Ústřední ředitelka Státního pozemkového úřadu, jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo odborný rada odboru ICT, oddělení analýz a programového vývoje 2.

Software analytik/architekt

referenční číslo: AE3F4B13 | aktuálnost: 8. 7. 2016

- analýza procesů, legislativních a technických podmínek a uživatelských potřeb za účelem návrhu IS a jejich rozhraní,
- objektově orientovaný návrh informačního systému,
- tvorba zadání pro vývojáře,
- navrhování a projednávání koncepce řešení počítačových aplikací,
- tvorba analytické dokumentace – tvorba procesních, funkčních návrhu (analytické modely) a technických specifikací IS a jejich rozhraní a příprava zadání pro tvorbu implementaci IS především programátory.

Kompletní informace a podmínky pro přihlášení naleznete na webových stránkách: http:www.spucr.cz/statni-pozemkovy-urad/volna-pracovni-mista/oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-na-sluzebni-misto-odborny-rada-odboru-ict-oddeleni-analyz-a-programoveho-vyvoje-2.html

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail