Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí svařovny

referenční číslo: 11982 | aktuálnost: 29. 9. 2016

Máte technické vzdělání a zkušenosti ve vedoucí pozici v oblasti svařování? Dobře se orientujete v metodách svařování a hledáte novou profesní výzvu? Láká Vás práce na pozici VEDOUCÍ SVAŘOVNY v mezinárodní výrobní společnosti v Brně? Pak nám zašlete Váš životopis

Moderní strojírenská společnost hledá novou posilu svého týmu na pozici:

VEDOUCÍ SVAŘOVNY (40-50.000,- Kč)

Náplň práce

  • řízení svařovny, organizace práce
  • vedení cca 25 svářečů, evidence docházky
  • kontrola a hodnocení dosažených výsledků
  • vedení a motivace podřízených pracovníků
  • zvyšování kvalifikace podřízených
  • řešení problémů ve výrobě

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pracovní pozici
  • zkušenosti v oblasti svařování
  • mírně pokročilá znalost angličtiny
  • aktivní přístup, schopnost vést tým

Nabízíme:

  • zázemí stále se rozvíjející moderní společnosti
  • závodní stravování, týden dovolené navíc
  • firemní večírky, odborné a jazykové vzdělávání
  • příspěvek na životní připojištění
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha