Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Changhong Europe Electric s.r.o.

Ostatní řídící pracovníci v oblasti financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11098580727 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Náplň práce : vedení projektu SAP - implementace požadavků z mateřské společnosti v Číně, zaučování specialistů v české pobočce, vedení a kontrola tohoto týmu, nastavování finančních procesů v systému SAP, účtování v SAP spolupráce a komunikace s ostatními odděleními, komunikace s mateřskou společností v Číně.
Požadujeme : nejm. Bc. vzdělání v oblasti financí, nutná znalost čínštiny na pokročilé úrovni, nutná znalost SAP na úrovni administrátora systému, zkušenosti s vedením lidí podmínkou, praxe na obdobné pozici nejm. 2 roky
samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, asertivita, flexibilita, schopnost práce pod tlakem
týmový hráč
Zájemci zašlou motivační dopis spolu se životopisem v čínštině a češtině na emailový kontakt katerina.kosinkova@changhong.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail