Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovníci do Lakovny s možností ubytování

referenční číslo: AE0A377F | aktuálnost: 02.05.2017

prokariera s.r.o.

Všechny informace k pozici i další nabídky najdete na www.prokariera.cz . v případě zájmu pošlete CV na info@prokariera.cz.

Náplň práce

- pro firmu zabývající se širokým sortimentem dveří, stěn i oken v typovém i atypickém provedení, hledáme vícero pozic. Všechny najdete zde u nás na webu. Specializací společnosti je výroba a prodej požárních uzávěrů, které mohou být podle potřeby doplněny o úpravu proti průniku kouře, se zvýšenou zvukotěsností či se zvýšenou bezpečností. Kompletní nabídka zahrnuje konzultační činnost, servisní služby a zaškolený odborný personál. Obchodní zastoupení má společnost v Praze, v Ostravě a v Novém Jičíně. Centrála společnosti je v Lanškrouně
- práce v lakovně v dřevozpracující výrobě
- práce v Dolní Dobrouči

Požadujeme

- vyučení a praxe v oboru výhodou
- čistý TR, manuální zručnost
- spolehlivost, zručnost

Nabízíme

- možnost ubytování ve výrobním závodě
- výdělek v úkolové mzdě 70,- - 120,-
- závodní stravování
- ochranné pomůcky
- příspěvky na dopravu do zaměstnání
- práci v příjemném pracovním

Místo pracoviště: Dolní Dobrouč

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity