Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Skladník

referenční číslo: 12549 | aktuálnost: 22. 10. 2016

Máte adekvátní zkušenosti jako skladník a chcete svou kariéru svěřit pod křídla stabilní výrobní společnosti? Pokud se poohlížíte po nové pracovní příležitosti, tak pokračujte ve čtení

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

SKLADNÍK

Náplň práce

  • navážky materiálu na sklad
  • zásobování výrobní linky materiálem
  • nakládka hotových výrobků do kamionu
  • dodržování stanovených procesů společnosti v rámci skladování
  • zpracování dokumentů na počítači

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • praxi na pozici skladníka ve výrobní společnosti
  • anglický jazyk – znalost alespoň psanou formou
  • platný průkaz a zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku
  • schopnost práce na počítači

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • práci na HPP
  • širokou škálu finančních i nefinančních benefitů
  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 20 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha