Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ELCOM, a. s.

Sharepoint developer

referenční číslo: ADEA316D | aktuálnost: 17. 10. 2016

Pracovní náplň:

Microsoft SharePoint - programování, design a správa
Odpovědnost za instalaci serveru SharePoint a konfiguraci na základě návrhů a požadavků,
Účast na rozvoji s využitím .NET
Komunikace s uživateli

Požadujeme:

Nutné
2+ let zkušeností s řešením serveru SharePoint 2010 a novější a platformy .NET
Dobrá znalost SharePoint Server v oblasti knihoven, kolekcí webů a webových části
Znalost AJ

Výhodou¨
Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na informatiku (i probíhající)
Zkušenosti s Oracle
Řidičský průkaz skupiny B

Osobní předpoklady:
Kreativní technické myšlení
Základní komunikační schopnosti,
osobní zájem a pracovní nasazení
Zodpovědnost, samostatnost, důslednost

Nabízíme:

Získání vysoké technické odbornosti a práce s high-tech systémy
Perspektivní a zajímavou práci v ryze české firmě
Příjemné pracovní prostředí
Odpovídající finanční ohodnocení
Možnost osobního a profesního růstu

Motivační dopis a životopis v českém a anglickém jazyce, který bude podkladem pro pozvánku k výběrovému řízení, zasílejte na email uvedený níže.
E-mail: kariera@elcom.cz

Místo pracoviště: Ostrava - Pustkovec

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha