Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista na výkup nemovitostí

referenční číslo: ADC9AEE6 | aktuálnost: 02.05.2017

M & M reality holding a. s.

Investujte do vlastních výkupů, dražeb a půjček s vysokým výnosem
Vykupujte pod silnou značkou s neomezeným kapitálem
Zajišťujeme kompletní lustrace zadlužených klientů za makléře

Náplň práce

• jednání s klienty, kteří mají zájem o přímý výkup své nemovitosti
• oddlužování nemovitostí
• poskytování půjček
• posuzování investičních příležitostí v terénu
• aktivní vyhledávání a realizace vlastních obchodních případů
• konzultace výkupů s ostatními makléři na pobočce
• příprava podkladů ke schválení výkupu
• aktivní spolupráce s obchodními partnery, bankami apod.
• účast na realizaci všech investičních příležitostí v rámci celé pobočky
• školení v oblasti novinek a investičních produktů na pobočce
• monitoring a analýza trhu
• účast na dražbách nemovitostí

Požadujeme

• osobní zkušenosti s výkupy a půjčkami v regionu
• zkušenosti v realitách min. 1 rok
• obchodní talent a příjemné vystupování
• vysoké pracovní nasazení
• schopnost řešit složité situace
• chuť spolupracovat s makléři na pobočce, týmovost
• zodpovědný přístup k našim klientům a diskrétnost
• vlastní PC a telefon do začátku, vlastní automobil
• chuť učit se a rozvíjet své znalosti v oboru realit a investic
• rychle se orientovat v obchodním a investičním prostředí
• po zaučení, schopnost pracovat samostatně i v týmu
• uživatelská znalost práce s PC, ŘP
• znalost regionu výhodou
Jedná se o práci na ŽL

Nabízíme

• širokou nabídku produktů půjčky, výkupy, dražby apod.
• nadstandardní obchodní podmínky pro klienty
• možnost výhodně investovat vlastní finance s vysokým výnosem
• možnost podílet se na nových investičních projektech
• zdarma jedinečný přístup do registrů dražeb a exekucí
• zázemí největší české realitní společnosti
• obchodní a manažerský kariérní růst
• vysoké příjmy ze všech divizí M&M holding a.s.
• speciální odměňování za realizaci investičních produktů
• flexibilní pracovní dobu, kterou si řídíte sami
• moderní a efektivní informační systém
• kompletní servis pro makléře vč. lustrací, daní, posudků, PENB apod.
• Vlastní vzdělávací systém
• Vlastní webové stránky

Region: Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Obor: Administrativa, Management, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní