Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kariéra s.r.o.

SW projektový manažer/plzeň/TAR

referenční číslo: 35747 | aktuálnost: 4. 12. 2016

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost v oblasti dopravního strojírenství, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

SW PROJEKTOVÝ MANAŽER

Náplň práce:

- SW projekt manažer pro projekty drážních vozidel, release SW, plánování a řízení projektu
- tvorba a kontrola dokumentace SW dle EN 50128 (plánovací dokumenty, architektura SW atd.)
- dekompozice projektu na dílčí komponenty, přiřazení jednotlivým vývojářům, tvorba HMG a milníků vývoje
- spolupráce s SW a HW specialisty, projektanty, systémovými projektanty a kvalitáři
- podílení na tvorbě postupů vývoje SW

Požadavky na pozici:

- VŠ vzdělání (elektrotechnika, počítačové vědy)
- praxe v programování v C/C++
- praxe se systémy pros právu a řízení dokumentace životního cyklu vývoje SW (ALM, PLM, Mercurial)
- znalost AJ, resp. znalost NJ a/nebo RJ
- znalosti a praxe z oboru programování embedded systémů na bázi jednočipových procesorů
- základní znalosti výkonové elektroniky, architektury řídících systémů vozidel, průmyslových komunikací (CAN, Ethernet, atd.) výhodou
- znalosti z oboru funkční Bezpečnosti a požadavků na proces vývoje SW výhodou (EN 50128, ISO 26262)
- základní znalosti a praktické zkušenosti z oboru SW inženýrství výhodou
- zkušenosti s projektovým řízením výhodou
- komunikační dovednosti

Nabízíme:

- zajímavou práci v perspektivní společnosti
- možnost osobního a profesního rozvoje
- velmi dobré platové ohodnocení
- stravování v prostorách společnosti
- zajímavá práce na důležitých a náročných úkolech v týmu odborníků zvyšující profesionální prestiž a hodnotu pracovníka na trhu práce
- motivující systém odměňování a zaměstnaneckých výhod
- firemní benefity:
Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Termín nástupu: ihned, příp. dohodou
Místo pracoviště: Plzeň

V případě zájmu zašlete svůj aktuální strukturovaný životopis v ČJ na e-mail kariera03@karierasro.cz a uvádějte značku 24120/MAN/TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Plzeňský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Martina Tarabášová, +420 267 133 000-2, +420 777 616 494, +420 608 130 407, email: kariera03@karierasro.cz