Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Projektový manažer s NJ

referenční číslo: 9774 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Chcete pracovat pro strojírenskou společnost, která je špičkou ve svém oboru? Baví Vás rozmanitá práce? Máte zkušenosti s vedením projektů a dokážete jednat s lidmi?

Pak hledáme právě Vás
Renomovaná plzeňská společnost působící v oboru ocelových konstrukcí posiluje svůj tým a hledá schopného kolegu na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER s NJ

Náplň práce

  • Plánování a realizace svěřených projektů
  • Zodpovědnost za vedení a práci projektového týmu
  • Plánování zakázek, koordinace termínů
  • Kalkulace a zadávání objednávek
  • Spolupráce s výrobním oddělením
  • Komunikace s mateřskou společností, se zákazníkem i napříč společností

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Německý jazyk – alespoň na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s vedením projektů
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Samostatnost, flexibilita, loajalita, týmový duch

Nabízíme:

  • Zodpovědnou práce v mezinárodní společnosti
  • Účast na zajímavých projektech
  • Osobní a profesní rozvoj
  • Vzdělávací program
  • Benefity jako týden dovolené navíc, stravenky, Unišeky, výuku cizích jazyků
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha