Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

DOMESTIK s.r.o.

Stavební inženýři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11210550737 | aktuálnost: 6. 8. 2016

místo výkonu práce: Křenova č.p. 438/3, Veleslavín, 162 00 Praha 6
kontakt: Kmošek Petr Mgr., tel.: 605733267, e-mail: kmosek@kmosek.com
Do našeho týmu bychom rádi přijali zájemce a skutečného praktika ve stavařině, který by rád převzal kontrolu nad přípravou staveb, včetně spojené administrativy. Více o nás na www.domestik.cz.

Náplň práce:
- řízení a kontrola staveb
- aktivní účast na kontrolních dnech
- zpracovávání podkladů k fakturaci
- koordinance týmů
- spolupráce s managementem firmy

Požadujeme:
- min SŠ vzdělání stavebního nebo technického směru
- praxe na obdobné pozici
- znalost práce na PC
- příjemné vystupování
- smysl pro detail a pečlivost
- komunikativnost, samostatnost, flexibilitu, spolehlivost

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti na trhu
- zajímavou různorodou práci
- práci v přátelském kolektivu
- férový přístup
- motivující finanční ohodnocení
- benefity firmy

V případě, že Vás náš inzerát oslovil, pošlete svůj životopis s fotografií na e-mail: kmosek@kmosek.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha