Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SECTRON s.r.o.

Ostatní inženýři elektrotechnici a energetici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9791260705 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Místo výkonu práce: Josefa Šavla 1271/12, Ostrava - Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

1. kontakt e-mailem: sekretariat@sectron.cz

Pracovní náplň: technická podpora zkazníkům při výběru a implementaci bezdrátových modulů a zařízení, návrh technického řešení pro zákazníky, konfigurace zařízení, technická podpora obch.týmu, diagnostika reklamovaných zařízení.

Požadujeme: SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření, teoretické znalosti GSM, GPS, Bluetooth, TCP/IP, teoretická znalost anténních prvků, práce na PC na úrovni pokročilého uživatele, aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem na úrovni B2 nebo vyšší, řidičský průkaz sk. B, praxi v řízení osobních vozidel, orientace na zákazníka a prezentační dovednosti, komunikativnost, flexibilita, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení, ochotu a potenciál pro učení se nových věcí.

Výhodou: VŠ vzdělání v oboru telekomunikační technika, mikroelektronika, praktické zkušenosti s M2M GSM, GPS, Bluetooth a s programováním v Java, znalost problematiky LAN sítí a konfigurace aktivních prvků.

Nabízíme: Samostatnou tvůrčí práci v příjemném kolektivu, odborná školení u výrobců v zahraničí, možnost kariérního růstu, motivační ohodnocení. Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na životní kapitálové pojištění/důchodové připojištění 1 350 Kč měsíčně, pololetní a vánoční odměny, stravenky. Služební notebook a mobilní telefon.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail