Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Tiskař - možnost stěhování

referenční číslo: 11044 | aktuálnost: 24. 7. 2016

Máte vzdělání v oboru tiskaře? Chcete využít své získané zkušenosti a svěřit se pod křídla moderní tiskařské společnosti? Pokud je Vaše odpověď kladná – pokračujte ve čtení

Společnost zabývající se tiskem, hledá kolegu na pozici:

TISKAŘ – MOŽNOST STĚHOVÁNÍ

Náplň práce

  • obsluha tiskařských strojů
  • kontrola správnosti hotového výrobku
  • komunikace s vedoucím a zákazníkem ohledně finálního výrobku
  • operativní řešení individuální problematiky nastalé ve výrobním procesu

Požadujeme:

  • min. vyučení v oboru tiskař
  • 2 – 4 roky praxe na pozici tiskaře
  • znalost práce na ofsetových strojích
  • zodpovědnost a pečlivost
  • ochotu práce ve směnném provozu

Nabízíme:

  • nadstandartní finanční hodnocení
  • závodní stravování
  • možnost ubytování ve firemních bytech
  • práce v moderním prostředí
  • přátelsky kolektiv
  • místo výkonu práce: Vsetínsko

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Média, polygrafie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha