Typ nabídky

Minimální mzda

Project manager - pro rozvodné sítě, uzlová zařízení

referenční číslo: S034/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro společnost, která se zaměřuje na budování rozvodných sítí především v plynárenství a energetice, hledáme vhodného kandidáta na pozici:
PROJECT MANAGER - pro rozvodné sítě, uzlová zařízení
Vaším úkolem bude řídit přípravnou fázi zpracování projektu. Budete zodpovědný za zpracování ekonomických analýz - business plán, rozpočet a celkovou investiční přípravu projektu.
Vaším úkolem dále bude:
- jednání s investorem
- návrh podmínek pro realizaci, včetně návrhu smlouvy
- zpracování základního designu řešení
- časový harmonogram
- kapacitní plánování
- výběr a jednání s dodavateli

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ/VŠ technického směru
- praxe v projektovém řízení investiční výstavby
- orientace v technické problematice projektů z oblasti rozvodných sítí, vysokotlakých zařízení potrubních systémů apod.
- schopnost číst technickou dokumentaci, orientace v CAD
- praxe v koordinaci a organizaci prací
- uživatelská znalost práce na PC - MS Office, MS Project
- znalost angličtiny

Nabízíme

Nabízíme zajímavou technicky a organizačně zaměřenou práci v technické přípravě projektů.
Možnost samostatné odborné práce. Zajímavé mzdové ocenění.

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální