Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista v oblasti security

referenční číslo: 3555 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte bohaté zkušenosti v oblasti IT a vždy Vás naplňovalo řešení technických problémů?
Práce se serverovými operačními systémy a Active Directory je Váš denní chléb?
Jste komunikativní osobností a rádi byste pracovali ve společnosti zvučného jména?

Pokud je Vaše odpověď ano, pak je tato nabídka určena právě Vám

SPECIALISTA v OBLASTI SECURITY

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky a s týmy v rámci nadnárodní korporace
  • Práce s Microsoft File Security
  • Analýza technických požadavků
  • Administrace Active Directory
  • Řešení požadavků a technických problémů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
  • Min. 3 roky zkušeností na obdobné pozici v rámci nadnárodní společnosti
  • Pokročilou znalost serverových operačních systémů
  • Znalost MS Active Directory
  • Schopnost samostatně řešit technické problémy

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Stravenky
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Příspěvek na rekreaci a volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha