Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Generali Pojišťovna a.s.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11364550750 | aktuálnost: 3. 9. 2016

Místo výkonu práce Pardubice.
Náplň práce
o Telefonická komunikace s klienty - příchozí hovory, servisní linka
o Registrace škod a vyřizování pojistných událostí
o Poskytování informací ke smlouvám a platbám klientů
o Poskytování informací ohledně produktů pojišťovny
o Práce s klientskou databází
Další požadavky
o Dobrá znalost českého pravopisu
o Jasný, srozumitelný a příjemný mluvený projev
o Uživatelská znalost MS Office (schopnost učit se nové programy)
o Schopnost reagovat na potřeby klienta a nabídnout řešení
o Odolnost proti stresu, trpělivost, pečlivost, komunikativnost
Nabízíme
o Samostatnou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu
o Stabilitu a zázemí významné finanční skupiny Generali
o Široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, stravenky, školení, slevy na pojištění, sportovní a kulturní akce apod.)
o Pracovní doba od pondělí do pátku
o Důkladné zaškolení a možnost nadále se vzdělávat
o Možnost kariérního růstu a odborného rozvoje
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, dny zdravotního a osobního volna, slevy na firemní produkty, příspěvek na penzijní spoření a životní pojištění, slevy u partnerů
Místo je vhodné i pro absolventy a OZP.
První kontakt e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 14 000 - 17 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha