Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

IMAHA spol. s r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11253190773 | aktuálnost: 23. 11. 2016

NÁPLŇ PRÁCE: pohyb v terénu, aktivní práce se zákazníky a získávání nových klentů a zakázek z oblasti průmyslu (petrochemie, chemie, teplárenství a energetika, farmacie, potravinářství), zajišťování prodejního servisu, pořádání a provádění prezentací, vlastní vypracovávání a úprava nabídek
POŽADAVKY: VŠ/SŠ - strojírenství nebo elektro, praxe buď v regulačních ventilech nebo obecně v armaturách nebo v procesním engineeringu/projektování nebo engineeringu/projektování v energetice/vytápění nebo v měření a regulaci technologických procesů, akční osobnost, zájem o obchod, ochotu učit se novým věcem, znalost AJ/NJ, ŘP"B", ochota cestovat
NABÍZÍME: možnost pracovat v prostředí úspěšné společnosti, mimořádný prostor pro seberealizaci a rozvoj, podporu při profesním a osobním růstu, nadstandardní odměňování v závislosti na dosažených výsledcích, home office možný (nezáleží na adrese Vašeho bydliště), flexibilní pracovní doba, smlouva na dobu neurčitou, služební vůz i k soukromým účelům.
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na email prace@imaha.cz. Pro více informací volejte na telefonní číslo +420 603 864 002.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

IMAHA spol. s r.o., Hana Pavlíčková, prace@imaha.cz, +420 603 864 002