Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

KomTeS Chrudim s.r.o.

Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10955010736 | aktuálnost: 3. 11. 2016

Místo výkonu práce: Malecká 273, Chrudim
Pracovní poměr na dobu určitou.
Náplň práce: servis, instalace a implementace HW u zákazníků, řešení nestandardních HW aplikací, aktivní komunikace se zákazníky při organizaci servisu a provádění SW konfigurace HW pro sledování vozidel.
Požadujeme: SŠ - elektrotechnické vzdělání - slaboproud, znalost práce na PC, znalost v oblasti autoelektroinstalace 12/24V, CAN BUS, OBD výhodou, zkušenost se servisem elektro vítána. Dále požadujeme technickou a manuální zručnost, schopnost komunikovat e-mailem a aktivně používat internet, zodpovědnost, ŘP sk."B", loajálnost, časovou flexibilitu, ochotu cestovat po celé ČR, schopnost komunikace s uživateli a odběrateli systému, schopnost týmové spolupráce a časové koordinace, logické myšlení, spolehlivost, dochvilnost, samostatnost, aktivní a profesionální přístup, příjemné vystupování a pasivní znalost angličtiny na úrovni běžně používané technické slovní zásoby.
Nabízíme: zajímavou práci v mladém dynamickém pracovním kolektivu, vysoký stupeň seberealizace, možnost časové flexibility, motivační finanční ohodnocení, kvalifikační růst a možnost učit se nové věci.
První kontakt učiňte prosím e-mailovou adresou a domluvte si schůzku.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 19 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

KomTeS Chrudim s.r.o., Ing. Michal Šendera, sendera@komtes.cz