Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Scrum master

referenční číslo: 11328 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Máte zkušenosti jako Scrum Master a zároveň zkušenosti s vývojem software? Je komunikace a prezentace Vaše silná stránka? Mluvíte dobře anglicky?

Pošlete nám svůj životopis pro pozici

SCRUM MASTER

Náplň práce

  • Vedení především pod agilní metodikou SCRUM a metodikou Vodopád
  • Školení týmů a vedení seminářů na agilní a lean principy
  • Budování komunity agilních nadšenců
  • Integrace vývoje projektových norem, postupů a cílů
  • Podpora několika projektů nebo organizačních cílů nebo programů

Požadujeme:

  • Minimálně 2 roky zkušeností na pozici Scrum Mastera se zkušeností se SW či IT vývojem
  • Dobrá znalost klíčových agilních metodik (např. Scrum, XP)
  • Znalost agilních technických postupů, jako je například TDD / BDD
  • Znalost některého z populárních nástrojů (např. JIRA, Rally, VersionOne, atd.)
  • Preferovaná je také certifikace PMI Certified Agile (PMI-ACP)

Nabízíme:

  • Možnost spolupráce na vývoji nejnovějších technologií a produktů
  • Profesionální vývojové plány
  • Tréninky a další kariérní příležitosti
  • Komplexní systémy dávek včetně extra týden dovolené, semi-flexibilní pracovní doby, penzijního připojištění, příspěvku na jídlo, systém cafeteria aj.
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha