Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vývojář delphi

referenční číslo: 5145 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte dobrou znalost programovacího jazyka Delphi? Rádi byste se podíleli na vývoji SW? Chcete pracovat v přátelském kolektivu?

Pokud ano, tato pozice je přímo pro vás

VÝVOJÁŘ DELPHI

Náplň práce

  • Návrh a vývoj aplikací v programovacím jazyce Delphi
  • Týmová spolupráce s ostatními vývojáři
  • Tvorba dokumentace
  • Komunikace se zákazníkem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s programováním v Delphi
  • Dobrou znalost databáze MS SQL a jazyka SQL
  • Dobré komunikační schopnost

Nabízíme:

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech
  • Osobní rozvoj a kariérní růst
  • Přátelský kolektiv, společenské akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Mobilní telefon, notebook, stravenky

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha