Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Junior s chorvatštinou a home office

referenční číslo: 9889 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Chcete využít znalost chorvatského jazyka a zároveň mít možnost 1 – 3 dny v týdnu pracovat z domova? Hledáte zaměstnavatele, který Vám dá práci v kanceláři i bez předchozích zkušeností v administrativě?

Pak čtěte dále

Firma působící v oblasti elektrotechniky hledá člověka se zájmem o práci v mezinárodním prostředí na pozici

JUNIOR s CHORVATŠTINOU a HOME OFFICE

Náplň práce

  • Komunikace s dodavateli na denní bázi (písemně i ústně - v chorvatštině)
  • Dohled nad splatností a dodržováním termínů
  • Vkládání dat do firemní databáze
  • Včasné plnění úkolů
  • Týmová spolupráce

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v administrativě výhodou
  • Komunikativní chorvatštinu, min. B2
  • Schopnost plnit úkoly zadané nadřízeným
  • Obecný přehled v účetnictví/obchodu výhodou
  • Znalost práce na PC (Office)
  • Znalost práce v systému SAP výhodou
  • Pečlivost

Nabízíme:

  • Získání zkušeností s programem SAP
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Po zkušební době 1-3 dny HOME OFFICE
  • Možnost růstu na seniorskou pozici
  • Zázemí stabilní firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Motivující platové ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha