Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer nákupu

referenční číslo: 11518 | aktuálnost: 14. 8. 2016

Pracovali jste jako nákupčí ve strojírenské společnosti? Máte zkušenosti s vedením lidí? Hovoříte pokročile německy? Líbilo by se Vám pracovat jako Manažer nákupu s NJ v Plzeňském kraji?

Pak neváhejte a kontaktujte nás

Významná mezinárodní společnost působící v oblasti autonotiv hledá do svého týmu nové posily na pozici:

MANAŽER NÁKUPU

Náplň práce

  • Vedení týmu a správa nákupčích (školení, motivace)
  • Vyhledávání nových příležitostí na trhu
  • Zlepšování procesů nákupu
  • Vedení dodavatelských auditů
  • Vyjednávání cenových podmínek s dodavateli
  • Řízení skladových zásob

Požadujeme:

  • VŠ ekonomický/technický směr
  • Praxi v nákupu nutná
  • Zkušenost s vedením týmu nákupčích
  • Výborné vyjednávací schopnosti
  • AJ na pokročilé úrovni – denní komunikace
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • Okamžitou možnost nástupu
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Osobní růst
  • Stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 55 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha