Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer pro montáž

referenční číslo: 12688 | aktuálnost: 4. 11. 2016

Pracoval jste v oblasti strojírenství ve spojitosti s montáží či obdobném oboru a hledáte tu správnou výzvu s adekvátním ohodnocením?

Dokážete být vedoucím a koordinátorem hned pro několik týmů o desítkách pracovníků v oblasti montáže zámečnické, elektro, korigovat šéfmontéry pro externí montáž apod.?

Pak pokud si na podobnou pozici troufáte, zašlete nám svůj životopis a kontaktujte nás pro bližší informace:

MANAŽER pro MONTÁŽ (35.000 - 50.000 Kč)

Náplň práce

  • Management většího kolektivu o několika desítkách pracovníků v oblasti montáže
  • Zajištění náležitostí pro montáž v zahraničí
  • Koordinace jednotlivých částí montáže – strojírenské i elektro
  • Zastabilizování nově nastavených procesů v rámci firmy, zvýšení efektivity ve výrobě (montáži)
  • Personální agenda, motivace, administrativní činnost, BOZP aj.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oblasti strojírenství
  • Praxi v oblasti montáže či příbuzném oboru ve strojírenské firmě
  • Praxi ve vedení většího kolektivu lidí
  • Znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Organizovanost, schopnost ihned řešit problémy, stresovou odolnost

Nabízíme:

  • Nadstandartní mzdové ohodnocení
  • Práci s unikátní technologií pro mezinárodní zakázky
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na dopravu, sportovní aktivitu aj.
  • Propracovaný systém vzdělávání
  • Lokalita: Olomoucký kraj

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha