Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Gatema s.r.o.

Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10796080795 | aktuálnost: 27. 10. 2016

Náplň práce: zajišťování a organizování technologické přípravy výroby, návrh optimální volby prostředků a materiálů pro technologické postupy, optimalizace procesu a tvorba nápravných opatření, návrh a ověřování nových postupů výroby, tvorba výrobní dokumentace, provádění a evidence chemických analýz, provádění a vyhodnocování metalografických výbrusů.
Požadujeme: VŠ, SŠ chemického zaměření, angličtina - komunikativní úroveň, němčina výhodou, schopnost učit se novým věcem, flexibilita, odpovědnost, vedení týmu, praxe v chemickém provozu vítána, zkušenost s DPS výhodou.
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení (mzda od 25.000 Kč), stravování s příspěvkem zaměstnavatele, moderní pracovní prostředí, příležitost k dalšímu vzdělávání (odbornému, jazykovému…).
Kontakt na e-mail. adrese: zdenek.capal@gatema.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

Gatema s.r.o., Zdeněk Cápal, zdenek.capal@gatema.cz