Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Mistr v třísměnném provozu

referenční číslo: 10584 | aktuálnost: 24. 9. 2016

Máte zkušenosti s vedením pracovníků ve výrobní společnosti? Hledáte stabilní zaměstnání na Vsetínsku? Pak je tato nabídka právě pro Vás

Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici:

MISTR v TŘÍSMĚNNÉM PROVOZU

Náplň práce

  • Vedení podřízených pracovníků – cca 20 osob
  • Organizování a rozdělování práce pracovníkům
  • Zodpovědnost za plnění výrobních plánů
  • Zodpovědnost za kvalitu práce
  • Aktivní komunikace s ostatními odděleními
  • Tvorba příslušné technické dokumentace
  • Pravidelný reporting přímému nadřízenému – Manažer výroby

Požadujeme:

  • SOU technického směru
  • Praxi na podobné pozici min 2 roky
  • Angličtinu - výhodou
  • Znalost MS Office
  • Zkušenosti s vedením týmu pracovníků
  • Organizační a komunikační schopnosti na výborné úrovni

Nabízíme:

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: Vsetínsko

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha