Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Infotel s.r.o.

Technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10790620762 | aktuálnost: 15. 12. 2016

Popis práce:
Instalace optických kabelů a kabelových souborů, příprava kabelových tras v objektech, kompletace optických spojek a rozvaděčů, svařování optických vláken, provádění kontrolních měření, vyhodnocení, pohotovostní poruchová služba.
Požadujeme:
manuální zručnost, výhodou je zkušenost s výstavbou optických sítí či s měřením a vyhodnocováním optických tras, uživatelskou znalost MS Office, ochotu cestovat v rámci ČR,
řidičský průkaz sk. B, §5, vyhlášky 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice (případně splnění kvalifikačních předpokladů pro možné doškolení), výhodou znalost programu AutoCad, Microstation, orientace na zákazníka, příjemné vystupování, vhodné i pro čerstvé absolventy
Místo výkonu práce: celá ČR
Zaměstnanecké výhody - zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí, stravenky, 13. a 14. mzdu dle výsledků hospodaření společnosti, příspěvek na penzijní či životní pojištění.
V případě Vašeho zájmu, prosím, zasílejte své životopisy na e-mail: ivana_kasparova@infotel.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Telekomunikace

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Infotel s.r.o., Ivana Kašparová, ivana_kasparova@infotel.cz

Odpovědět na inzerát