Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

EMBA TRADE s.r.o.

Prodavači v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10897340744 | aktuálnost: 24. 8. 2016

PRODAVAČ/-KA
- Dohoda o provedení práce s návazností na hlavní pracovní poměr na dobu určitou na půl roku s možností prodloužení na dobu neurčitou. Výše úvazku je zkrácená s předpokladem navýšení na celý úvazek. Nástup ihned.
- Umíte prodávat a baví Vás komunikace se zákazníkem? U nás nebudete jen pokladní sedící za kasou. Dostanete příležitost vykonávat pestrou práci, která Vás nebude nudit. Budete nabízet zákazníkům náš sortiment ložního povlečení, prostěradel, dámského a pánského oblečení, kuchyňského náčiní a bytových doplňků. Na trhu s bytovým textilem jsme již více než 5 let a naši zákazníci náš sortiment dobře znají. Výsledkem Vaší práce bude zákazník spokojený s nákupem.
- Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání; komunikativnost a prodejního ducha; umět naslouchat zákazníkovi a prodat zboží z naší nabídky; mít uživatelské schopnosti práce na PC
- Pro přihlášení do výběrového řízení zasílejte svůj životopis na e-mail: vlasakova@embatrade.cz nebo se dostavte pro více informací přímo na prodejnu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 72 - 90 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail