Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

VB.NET developer

referenční číslo: 5448 | aktuálnost: 9. 8. 2016

Věnujete se tvorbě aplikací ve VB.NET? Domluvíte se anglickým jazykem? Rádi komunikujete se zákazníkem a chtěli byste pracovat na mezinárodních projektech?

Pokud ano, pak hledáme právě Vás

Úspěšná a zavedená společnost zabývající se vývojem výrobních informačních systémů hledá nové kolegy na pozici:

VB.NET DEVELOPER

Náplň práce

  • Tvorba SW v jazyce Visual Basic .NET.
  • Práce na zákaznických úpravách výrobních informačních systémů.
  • Spolupráce s kolegy ze zahraničí.
  • Komunikace se zákazníkem a analýza zákaznických požadavků, následná implementace.

Požadujeme:

  • Praktické zkušenosti s vývojem aplikací ve VB.NET.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Pokročilá znalost jazyka SQL a databáze MS SQL.
  • Dobrá znalost WinForms, WebForms.
  • Výhodou zkušenosti se systémy MES, CMMS či jiné.

Nabízíme:

  • Práce na mezinárodních projektech.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravenky.
  • Penzijní připojištění.
  • Notebook.
  • Práce v mezinárodním týmu v Brně.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha