Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Provendia s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11173260736 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Prvního kontaktu se zaměstnavatelem - e-mailem zasílat životopisy
Požadované dovednosti:
- aktivní znalost práce na PC (znalost Office programů + SW POHODA); výborné organizační schopnosti; pro-zákaznický přístup; zkušenosti s administrativní agendou; organizační a plánovací dovednosti; pečlivost, zodpovědnost, time management; základní znalost účetnictví, znalost anglického jazyka, trestní bezúhonnost
Náplň práce:
- příjem objednávek včetně zadání do systému; fakturace (evidence faktur do systému); aktivní řešení požadavků zákazníků, aktivní práce se softwarem POHODA; zabezpečení administrativního chodu společnosti; příprava podkladů pro účetnictví a mzdové účetnictví; skladové hospodářství; zpracování statistických výkazů - Intrastat, Ekokom

Zaměstnanecké výhody:
- služební notebook a mobilní telefon; dobré platové ohodnocení; dobrá dopravní dostupnost pracoviště; možnost flexibilní pracovní doby; práce v moderních prostorách a malé firmě; příjemný pracovní kolektiv

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha