Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Procesní inženýr kvality s NJ/AJ

referenční číslo: 6923 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Znáte problematiku nově najíždějících výrob a proces uvolňování prvních vzorků jako své boty. Také se orientujete dobře v nástrojích řízení kvality a téměř poslepu vyplňujete související dokumentaci.

Tak to chce změnu

Využijte výzvy pro zkušené seniory, zahraniční společnost působící v automotive právě obsazuje pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR KVALITY s NJ/AJ

Náplň práce

  • řízení kvality u nově nabíhajících výrob
  • vypracování plánů řízení kvality u nových výrobků
  • zpracovávání příslušné dokumentace (APQP, PPAP)
  • vzorkování a odpovědnost za uvolňování vzorků do výroby
  • vyhodnocování kvality nových výrobků a hledání příčin snížené kvality
  • spolupráce s výrobou při vylaďování výrobních procesů

Požadujeme:

  • VŠ / SŠ vzdělání – oblast kvality výhodou
  • praxe v oblasti řízení kvality, automotive výhodou
  • zkušenosti s řízením kvality nabíhajících výrob
  • pokročilá znalost NJ nebo AJ
  • uživatelská znalost práce na PC
  • komunikativnost a schopnost argumentace
  • ŘP sk. B + ochota cestovat

Nabízíme:

  • zázemí zavedené zahraniční společnosti
  • různorodá práce spojená s cestováním
  • využití cizích jazyků
  • odborné vzdělávání a další profesní růst
  • motivující finanční ohodnocení
  • další zaměstnanecké benefity
  • lokalita pracoviště: okres Prostějov

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha