Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Značky Morava, a.s.

Specialisté v oblasti ekonomie

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11251420717 | aktuálnost: 13. 8. 2016

místo výkonu práce : Krnov, Čsl. armády 27a
Náplň práce:
" příprava a kontrola účetních dokladů
" příprava podkladů pro účetní uzávěrku
" poskytování informací
" dohled nad finančními toky
" spolupráce se správcem daně
" kontrola hospodaření
" výkazy pro banky
" příprava ekonomických reportů, výkazů a analýz
" koordinuje ekonomický úsek a jeho efektivní chod
" dohlíží na správné vedení účetnictví v celém rozsahu
Požadujeme:
" pečlivost, schopnost systematické práce s matematickým a analytickým myšlením.
" vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomika a podnikání
" praxi v oboru výhodou
" znalost IS Helios výhodou
" vyjednávací schopnosti, komunikativnost, výborné organizační schopnosti, samostatnost a flexibilitu
" odolnost vůči stresu a zátěži

o Benefity, finanční odměny, služební mobil, notebook, příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji.
Hlásit se na e - mail : info@znackymorava.cz nebo na tel. č. 725 089 796 / po - pá vždy od 7.00 do 15.30 hodin /
Z : 12.8.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha