Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kariéra s.r.o.

Specialista managementu kvality a zlepšování procesů

referenční číslo: 35922 | aktuálnost: 28. 11. 2016

Pro našeho klienta, významného vývojového partnera a dodavatele originálního příslušenství výrobcům v automobilovém a strojním průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Specialista managementu kvality a zlepšování procesů/kraj Vysočina/KOL

Náplň práce:
Tvorba a údržba systému managementu kvality služeb (QMS) podle požadavků ISO/TS 16949
Koordinace externích a interních auditů QMS
Stanovování, provádění a kontrola nápravných opatření se zaměřením na zvýšení kvality poskytovaných služeb a interních procesů
Školení zaměstnanců v oblasti QMS a trvalého zlepšování
Realizace programu trvalého zlepšování
Vedení rozsáhlejších projektů a jiných aktivit v oblasti zvyšování kvality poskytovaných služeb a interních procesů
Tvorba a údržba modelu Operation Maturity (OMM)

Požadujeme:
Zkušenosti v oblasti managementu kvality (výroba či služby) min. 3 roky
Znalost systémů managementu kvality, především ISO/TS 16949
Zkušenosti v oblasti zlepšování interních procesů
Základní znalost modelů Operation Maturity
Green Belt dle Lean Six Sigma výhodou (případně možnost v rámci profesního rozvoje tuto certifikaci získat)
Komunikativní znalost anglického jazyka
Schopnost práce v mezinárodním prostředí
Schopnost stanovit si priority a dodržovat dané termíny, důslednost, vytrvalost, iniciativa
Komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:
Perspektivní a zajímavou práci v prosperující firmě
Péči o osobní a profesní rozvoj
Přátelský kolektiv
Každodenní využití cizích jazyků
13., 14., 15. mzda
Příspěvek na zdravotní péči
6 týdnů dovolené
Závodní stravování
Penzijní připojištění
Jazykové vzdělávání
Bezplatná zdravotně-preventivní péče
Kulturní a společenské akce
a další výhody a příplatky dle nadstandardního benefitního systému

Termín nástupu: dohodou
Místo pracoviště: Okříšky

V případě, že Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis včetně fotografie v ČJ a AJ na e-mail kariera06@karierasro.cz a uvádějte značku 16651/SPEC/KOL.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: kraj Vysočina

Obor: Automobilový průmysl, Management, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Eva Kolářová, +420 267 133 000-2, +420 777 616 494, +420 608 130 407, email: kariera06@karierasro.cz