Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VCES a.s.

Stavební a provozní elektrikáři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11344800774 | aktuálnost: 31. 8. 2016

NÁPLŇ PRÁCE:

  • montáž a opravy komplexní elektroinstalace vč. přezkoušení vodičů před montáží
  • montáž elektrické instalace do ohebných hadic, rour a lišt vč. osazování krabic všech druhů a typů
  • zapojování instalace
  • montáž silových kabelů l KW, přístrojů do 10 A, spínačů, zásuvek, vidlic, jističů, ovladačů, přepínačů, relé, transformátorů, rozvaděčů
  • montáž usměrňovačů elektrospotřebičů a svítidel
  • zkoušky elektroinstalace po dokončení a provádění výchozích revizí

HLEDÁME:

  • kandidáty s výučním listem v oboru provozní elektromontér, elektromechanik nebo absolvent čtyřletého studijního oboru, příp. mechanik silnoproudých zařízení, ideálně s praxí
  • držitele osvědčení o odborné způsobilosti pro činnosti určené vyhl. 50/1978 Sb.
  • aktivní řidiče (s ohledem na práci v různých regionech ČR)
  • spolehlivé a precizní kolegy s vysokým pracovním nasazením a odpovědným přístupem k práci

TERMÍN NÁSTUPU:

  • možné ihned

Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení/změny na dobu neurčitou

NABÍZÍME:

  • výhody sociálního programu vč. 25 dnů dovolené, možnosti čerpání volna na dobrovolnické činnosti a další
  • příspěvek na stravování
  • práci na plný úvazek
  • mzdové ohodnocení brutto 18.000 - 23.000 Kč/měsíc

MÍSTO PRACOVIŠTĚ:

  • aktuálně lokalita Prahy
  • stavby společnosti v rámci ČR

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha